Çin'den, Türkiye İçin Özel Marka: CHIMACH

Öğeyi Oyla
(0 oy)

CHIMACH, Türkiye'de Yeni Distribütörler ve Hizmetler Görevlendiriyor

CHIMACH, Çin'in 1 numaralı inşaat makineleri üreticisi olan Xuzhou Construction Machinery Group tarafından özel olarak Türkiye pazarı için tasarlanmış yeni bir marka. CHIMACH, CHI: Çin ve MACH: Makine kelimelerinden oluşturuldu ve Çin Makinesi anlamına geliyor. CHIMACH, tüm ürün serilerinde kullanılacak ve Xuzhou Construction Machinery Group'un aynı üretim hattı tarafından üretilecek. 

CHIMACH, 1 Ocak 2017'de Türkiye'deki tüm işletmelerden sorumlu olarak Türkiye Temsilciliği Yöneticiliğine Suat Kıral'ı atadı. Suat Kıral, Türkiye pazarında 35 yıllık tecrübeye sahip bu alanda bir satış uzmanı. CHIMACH, Suat Kıral'ın Türkiye Temsilciliği Yöneticisi olmasının iyi bir başlangıç olduğuna inanıyor. 

"35 yıldır kendimi bu sektöre adadım ve önümüzdeki yıllarda da bunu sürdürmeyi düşünüyorum. CHIMACH Türkiye Temsilciliği Yöneticisi olarak bu yeni misyonu üstlenmek benim için gerçekten büyük bir şans ve bu bayrağı dağın zirvesine dikmek için muhteşem takımımla birlikte çalışacağım" diyor Sayın Kıral. 

1 Ekim 2017'de CHIMACH, Hakan Makina'yı Orta Anadolu Bölgesi ve tekerlekli yükleyici, ekskavatör, yol silindiri ve motorlu greyder dâhil olmak üzere hafriyat ve yol yapım makineleri için Karadeniz Bölgesi distribütörü olarak atadı. Hakan Makina, Ankara merkezli bir iş makinesi satıcısı olarak hizmet veriyor. Hakan Makina’nın iş kapsamında hem yeni hem de ikinci el makinelerin satışı ve kiralanması yer alıyor. Hakan Makina'nın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Palabıyık şöyle konuştu: "CHIMACH makinelerindeki satışlarımız sadece birkaç aydır 3 milyon doları aştı. 2018'in hem CHIMACH hem de Hakan Makina için büyük bir yıl olacağına inanıyoruz. Türk müşterilere bu harika markayı sunmaktan gurur duyuyoruz." 

Aynı gün CHIMACH; Olgun Grup'u Türkiye genelinde Hava İş Platformları için gayrı münhasır distribütör olarak atadı. Kayseri merkezli Olgun Grup, Türkiye genelinde satış noktalarına sahip ve birinci sınıf satış ve satış sonrası hizmetler sunuyor. Olgun Grup şu anda CHIMACH teleskopik platformlar, mafsallı platformlar ve makaslı platformların resmi distribütörü olarak hizmet veriyor. 

Distribütörlük anlaşmasının imzalandığı gün, Olgun Grup, 108 adet CHIMACH hava iş platformu sipariş etti. Genel Müdür Nedim Olgun Harputlu, teslim töreninde yaptığı konuşmada; "Türkiye'nin altyapı yatırım planları ülkemizi makine imalatçıları için umut verici bir potansiyel pazar haline getirdiği için, Olgun Oto olarak burada bugün CHIMACH'la birlikte olduğumuz için kendimizi şanslı olarak hissediyoruz. Bu durumun, şirketimizin toplantı zamanlamasının harika bir hediyesi olduğuna inanıyoruz ve ortaklığımızın kazan-kazan işbirliğinin büyük bir örneği olmasını umuyoruz" diye konuştu. 

Yeni bir marka olarak, CHIMACH satış sonrası servislere büyük önem veriyor. CHIMACH, eski ve yeni müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni hizmet temsilcisini atadı: Hidroekol Mühendislik. Hidroekol Mühendislik yıllardır mobil hidrolik pazarda faaliyet gösteriyor ve endüstriyel hidrolik sistemler konusunda geniş bilgi birikimine sahip. Ayrıca, Hidroekol altı farklı şehirdeki altı şirketle birlikte ülke çapında hizmet ağı için çalışıyor. 

Hidroekol Mühendislik Genel Müdürü Karaca Karakaş; "Hidroekol, 'başarı bir takım çalışmasıdır' ilkesi ile sürekli gelişim için her zaman ön planda ve bizler Hidroekol olarak CHIMACH ile işbirliği yaparak yepyeni bir sayfa açıyoruz. Müşterilerimize şimdiye kadarki en üst düzey çabalarımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.", diye konuştu. 

CHIMACH, tam zamanında ürün teslimatı sağlamak için Kazan'da bulunan Ankara Lojistik'te bir gümrük antreposu da kiraladı. Bu antrepo; fore kazıklar, paletli vinçler, arazi vinçleri, tekerlekli yükleyiciler, ekskavatörler, motorlu greyderler, yol silindirleri vb. dâhil olmak üzere tüm CHIMACH makineleri stoklamak için kullanılıyor. Müşteriler istedikleri her zaman burayı ziyaret edebiliyorlar.

Xuzhou Construction Machinery Group Imp. & Exp. Co., Ltd.'nin Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ma Xiaokou şöyle konuştu: "Xuzhou Construction Machinery Group, hem Çin hem de yerli Türk personeli, yeni distribütörler ve yeni satış sonrası hizmet ajansı da dahil olmak üzere yeni bir ekiple yeni markası CHIMACH'ı büyük Türkiye pazarına sunmaya ve Türkiye'nin gelişimine her türlü katkıda bulunmaya hazır. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Ağustos 06 2019 0
Nisan Ayında 451 Firmaya Teşvik Belgesi Verildi
Nisan ayında 451 kurum ve kuruluşa, çeşitli vergi istisna ve…
Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.