Aldağ A.Ş. Teskon+Sodex Fuarında Yine İlgi Odağı Oldu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Türkiye İklimlendirme Endüstrisinin lokomotif kuruluşlarından Aldağ A.Ş., 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ve SODEX Fuarı’nda, yine ilgi odağı oldu.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde ilki 1993 yılında düzenlenen TESKON ile 12 yıldır eşzamanlı, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından düzenlenen Teskon+Sodex Fuarı, birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonellerini bir araya getirdi. 

Aldağ A.Ş.’nin üç yıl önce başlayan hızlı çıkış sürecinde göstermiş olduğu başarı, Teskon+Sodex Fuarı’nda da takdir topladı. Bu süreçte özellikle enerji verimli teknolojiler geliştirmeye odaklanan ve yaklaşık 70 milyon TL hacmindeki yeni Manisa Akhisar tesisi yatırımıyla “Türkiye’nin En Büyük Ölçekli İklimlendirme Cihazları Üretim Tesisi”ni hizmete alan Aldağ A.Ş., geliştirdiği enerji ve çevre dostu ürünlerini, fuarda tanıtma olanağı buldu.

Şirket, etkinliğin kongre programına da Prof. Dr. Birol Kılkış, Aldağ A.Ş. Teknoloji ve İş Geliştirme Müdürü Hamza Sonkur ve Aldağ A.Ş. Ar-Ge mühendisi Doruk Tonya imzasını taşıyan “Havadan-Havaya Ayrışık (Split) Salon Tipi İklimleme (Klima) Cihazlarında Enerji ve Ekserji-Optimum Çözüm ve Değerlendirme Ölçütleri” başlıklı bildirisi ile katkıda bulundu.

Fuardaki standında sektörün profesyonellerini ağırlayan Aldağ A.Ş., etkinliğin ikinci günü akşamı, Deniz Restoran’da düzenlediği akşam yemeğinde de davetlilerine unutulmaz bir İzmir akşamı yaşattı.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Ağustos 06 2019 0
Nisan Ayında 451 Firmaya Teşvik Belgesi Verildi
Nisan ayında 451 kurum ve kuruluşa, çeşitli vergi istisna ve…
Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.